Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                  

ДРОВА ТА ДІЛОВА ДЕРЕВИНА


Звернувся клієнт, потрібні дрова соснові 50 кубів. Починав збивати ціну і т.д. ми: - не питання, все є, коли везти? Потім з'ясовується, що потрібні 4-х метрові дрова. Гаразд зробимо 4-х метрові, вислали фото, все нормально. 5 хвилин дзвінок: - Ну взагалі-то вони якісь тонкі, можна товстіший, давайте я приїду на вирубку, щоб ви мені гнилі чи не підсунули, подивлюся? Ну а після ще 5 хвилин розмови: - Мені дрова потрібні на дошку.

  
Дрова на дошку називаються "ділова деревина" і ціна у неї зовсім інша. При всій нашій повазі до клієнтів ми нікого не допускаємо на вирубку лісу: 1) це не безпечно; 2) починаються це мені не треба, а це я брати не буду воно криве; 3) "договори" з нашими лісорубами типу "а давай дешевше, я скажу, що передумав, документи мені не потрібні ..." Для уникнення всього цього ми не допускаємо на вирубку сторонніх, але і якщо привозимо за фактом навіть такий обсяг передоплату не беремо, а значить ризики тільки на нашому боці, ніколи ми не підсовували гнилі дрова, а для тривалих ділових відносин з клієнтами завжди на великому обсязі додавали дрова "на утрясання". З клієнтом будемо домовлятися про тех.сировина.
Так що для більш швидкого розуміння говорите, будь ласка, що саме вас цікавить: дрова, ділова деревина або дешевший варіант - тех. сировину. Ми порадимо вам найоптимальніший варіант.