Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                   Можливість доставки до вашого району уточнюйте при замовленні

Подорожник

Подорожник, або подорожник великий, - це трав'яниста широколиста рослина родом з Європи та Азії, але зустрічається також у Північній Америці, Південній Америці, Австралії та Африці. Він росте на пасовищах, луках, узбіччях доріг і порушених територіях, а також часто зустрічається в міських ландшафтах. Подорожник - популярна трава для лікування різних захворювань, включно з порізами і подряпинами, укусами комах, застудою і респіраторними захворюваннями.

Подорожник має довгу історію використання в медицині, його листя і насіння часто використовують для приготування мазей і настоїв. Листя також можна їсти сирим або приготованим, а насіння їстівне й іноді додається до салатів та інших страв. Листя є чудовим джерелом вітаміну А, вітаміну С, кальцію і заліза, а насіння містить багато клітковини і білків.

Коли йдеться про використання подорожника для лікування хвороб, найпоширенішим методом є приготування настою з листя. Щоб приготувати настій, просто заваріть листя в гарячій воді не менше 30 хвилин. Для досягнення найкращих результатів можна приймати по чашці настою до трьох разів на день. Подорожник також можна використовувати як місцевий засіб для лікування порізів і подряпин. Свіже листя можна подрібнити і прикласти безпосередньо до хворого місця.

Найкращий час для збору подорожника - літо і початок осені. У цей час листя найбільш придатне для збору. Листя слід збирати до цвітіння. Листя можна зберігати в сухому, прохолодному місці до року.

Насамкінець хочу сказати, що подорожник - це неймовірно універсальна трава, яку впродовж століть використовували для лікування різних захворювань. Його легко знайти, він росте в найрізноманітніших місцях проживання, його легко збирати і зберігати. Подорожник можна використовувати в настоях, приготованих стравах, а також для місцевого лікування порізів і подряпин. Для досягнення найкращих результатів найкраще збирати листя в літні та ранні осінні місяці.