Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                   Можливість доставки до вашого району уточнюйте при замовленні

ДИЗАЙН У КАМІНІВ БУВАЄ...

Як добре коли в будинку є камін. Ще з давніх часів, коли не було ні телевізорів, ні комп'ютерів, вважалося великою розкішшю мати вдома камін.

 

Щоправда, не всі могли собі дозволити, а тільки могли заможні люди. Яка ж це краса, коли до вас приходять родичі або друзі, або просто знайомі, а у вас вдома є чим їх здивувати.

 

На цей день є дуже багато різних різновидів камінів, які дуже пасуватимуть вашому інтер'єру. Що ще може бути прекрасніше, коли в будинку стоїть така краса, на яку приємно подивитися, і від якої йде

тепло.

 

У людей, які мають у будинку газ, вони все рівно будують каміни, тому, що в наш час це дуже престижно його мати. Взимку постійно хочеться тепла, а буває таке, приходиш з роботи в дім, а по дорозі до нього або в калюжу вступиш, або під дощ потрапиш, тільки вступаєш на поріг свого будинку, а там горить яскравим полум'ям вогнище в каміні, і одразу покращується настрій.

 

Так само дуже приємно, просто посидіти біля нього, почитати книжку, просто розслабитися, взяти келих червоного вина і забути про всі не дуги.

 

Камін хороший тим, що якщо буде поломка газу, або вимкнуть світло, то ви вже ніде собі сніданок не приготуєте, а з ним ви завжди можете кинути кілька колод і приготувати поїсти, або навіть посушити речі.

 

Камін в інтер'єрі асоціюється з теплом і розкішшю. Він часто може бути головним елементом в інтер'єрі. Сучасні технології дозволяють розмістити камін у будь-якому приміщенні.

 

Навіть відсутність димоходу не стане перешкодою, адже дуже багато рішень дозволяють каміну працювати без диму і виконувати свою головну функцію - зігрівати приміщення.

Як сучасне рішення можна використовувати острівні або пересувні каміни. Класичним видом вважається пристінний або кутовий закритий камін.

 

А різні матеріали, з яких виконують каміни, просто вражають. Традиційна цегла, мармур, метал, а останнім часом навіть скло у виконанні такого елемента інтер'єру мають цікавий і стильний вигляд. Завдяки поєднанню матеріалів можна створити справжній шедевр.

 

Щоб камін виділявся в кімнаті і притягував погляд, потрібно правильно підібрати його стиль, який би відповідав дизайну інтер'єру приміщення.

Насамперед потрібно звернути увагу на оформлення порталу, щоб він поєднувався з оформленням стін, з меблями за стилем і кольором. Визначитися з видом оздоблення і фактурою матеріалу.

 

Найчастіше саме комбінування фактур робить камін ексклюзивним і незабутнім. На ринку представлена величезна кількість камінів. Завжди можна знайти на будь-який смак. Який вибрати камін залежить від

фантазії і дизайнерської задумки.