Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                   Можливість доставки до вашого району уточнюйте при замовленні

ОБРАТИ ДРОВА ДЛЯ КАМІНА

Для підтримки рівномірної тепловіддачі від каміна потрібна деревина, що дає максимальний жар і має тривале горіння - такі характеристики мають дрова твердих порід дерев.

 

Дуб, дорогий за ціною, але й найкращий варіант для будь-якого каміна. Його деревина має високу щільність і "довгограюче" горіння, теплотворність дуба максимально висока серед усіх інших доступних у продажу дров. Єдиний мінус - їх складно розпалити. Вирішити це питання можна, додаючи для розпалювання тріску берези або вільхи.

 

Береза дає прийнятний жар, згорає повільно і довго тліє, але вміст у ній дьогтю дає утворення сильного диму. Спільне використання з іншими породами деревини, наприклад, осиковою або вільховою, зменшать утворення кіптяви. Співвідношення ціни та теплоутворення у березових дров просто чудове, до того ж вони добре горять і в сирому стані.

 

Осика і вільха хороша для очищення димоходів від нашарувань сажі та кіптяви. У чистому вигляді, саме для топки, такі дрова не використовуються - тепловіддача набагато менша, ніж у дубових або березових дров.

 

З хвойних порід деревини довго тліють і непогано тримають тепло кедр і сосна, але вони рясно димлять і швидко згорають. Структура деревини порід м'яка і, відповідно теплотворність низька.

 

Під час горіння хвойної деревини, як приклад, сосни і ялини, утворюються іскри, і вони малопридатні для відкритого каміна. Їх цілком можливо використовувати в комплекті з дубовими або березовими дровами, розташувавши їх знизу під іншими.