Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                   Можливість доставки до вашого району уточнюйте при замовленні

Глід

Глід росте на сонячних і частково затінених ділянках, таких як узбіччя доріг, пасовища і ліси. У нього білі квіти, які розпускаються в травні та червні, і яскраві червоно-помаранчеві ягоди, які можна збирати восени.

Лікарські частини глоду, які використовують для лікування різних захворювань, - це квітки, листя та ягоди. Ці натуральні засоби можна використовувати для лікування цілої низки захворювань, починаючи від серцево-судинних захворювань і високого кров'яного тиску і закінчуючи проблемами травлення і занепокоєнням.

Коли йдеться про використання глоду в лікувальних цілях, важливо пам'ятати, що траву слід приймати за вказівкою кваліфікованого фахівця. Загалом рекомендується вживати глід у вигляді настоянки або чаю.

Щоб приготувати чай із глоду, просто заваріть 2-3 чайні ложки сушеної трави в одній чашці гарячої води протягом 10-15 хвилин. Для досягнення найкращих результатів це слід робити двічі на день або за вказівкою фахівця.

Крім чаю, глід можна приймати у вигляді настоянки. Це зазвичай робиться у вигляді рідкого екстракту, його приймають двічі-тричі на день. Дозування може варіюватися залежно від людини та її стану.

Що стосується збору глоду, то найкраще робити це восени, коли дозрівають червоно-помаранчеві ягоди. Ягоди слід збирати, коли вони пружні, але не надто тверді. Після збору листя та квіти слід висушити в тіні та зберігати в герметичному контейнері.

Глід - це універсальна трава, яку впродовж століть використовували для лікування різних захворювань. Його листя, квіти та ягоди використовували для лікування серцево-судинних захворювань, проблем із травленням і тривожності. Якщо використовувати його за призначенням, він може стати корисним доповненням до будь-якого медичного режиму.