Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                   Можливість доставки до вашого району уточнюйте при замовленні

Розмарин

Розмарин

Розмарин - це ароматна трава родом із Середземномор'я, але вирощується і в багатьох інших країнах світу. Належить до родини м'ятних, він є однією з найстаріших відомих лікарських рослин, які тисячоліттями використовують для лікування широкого спектра захворювань. Розмарин, латинська назва якого Rosmarinus officinalis, є потужною антиоксидантною, протизапальною та антисептичною рослиною, яку використовують для лікування різних захворювань, таких як шлунково-кишкові проблеми, головні болі, застуда та грип, випадання волосся та запалення.

Розмарин найкраще росте на повному сонці з добре дренованим ґрунтом і може вирощуватися як однорічна або багаторічна рослина. Листя, квіти і стебла розмарину використовують у лікарських цілях, і найкраще збирати листя, коли воно молоде і ніжне. Найкращий час для збору розмарину - початок літа й осінь, коли рослина перебуває в повному цвітінні. Для зберігання розмарину його можна висушити або заморозити, проте аромат розмарину найбільш насичений, коли він свіжий.

Розмарин - неймовірно універсальна трава, яку століттями використовували для лікування різних захворювань. Він допомагає полегшити проблеми з травленням, зменшити запалення і поліпшити кровообіг. Дослідження також засвідчили, що розмарин може сприяти зміцненню імунної системи, зменшенню тривожності та депресії, а також поліпшенню пам'яті, концентрації та пізнання. 

Розмарин можна використовувати по-різному: від додавання в їжу як приправу, наприклад, до супів, рагу і салатів, до додавання в олії та оцти для місцевого застосування. Ефірну олію розмарину також можна використовувати в ароматерапії для зняття стресу і релаксації. 

Розмарин - неймовірно цінна трава, яка має бути в будь-якій аптечці. Володіючи широким спектром цілющих властивостей, розмарин може стати потужним природним засобом від безлічі хвороб. Однак важливо пам'ятати, що, хоча розмарин має безліч корисних властивостей, його не слід вживати у великих кількостях, оскільки у високих дозах він може бути токсичним.