Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                  

Мати і мачуха та пустирник

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ТРАВИ МАТИ-Й-МАЧУХА І СОБАЧА КРОПИВА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ

Собача кропива і мати-й-мачуха - це дві різні рослини з родини м'ятних. Обидві вони відомі своїми лікувальними властивостями, але вибір тієї чи іншої залежить від захворювання, яке ви хочете вилікувати. Давайте розглянемо, що може зробити кожна з них.

Собача кропива - багаторічна трава, що росте в Європі, Азії та деяких районах Північної Америки. Її широко використовували знахарі для лікування менструального болю, прискореного серцебиття, занепокоєння і в післяпологовий період. Він і сьогодні популярний для лікування цих та інших захворювань. Щоб використовувати собачу кропиву собачу, листя, квіти і стебла можна заварювати в гарячій воді для приготування чаю. Пустирник також можна приймати у вигляді настоянки або сушити й використовувати в капсулах.

Мати-й-Мачуха, або Poterium sanguisorba, - це трава родом з Європи, Азії та деяких районів Північної Америки. На відміну від собачої кропиви, мачуха - однорічник. Вона має довгу історію застосування в медицині, особливо при захворюваннях печінки і жовчного міхура, ранах і проблемах зі шкірою. Її також використовували для лікування інфекцій, втоми і занепокоєння. Мачуху можна використовувати так само, як і собачу кропиву, включно з чаями, настоянками і капсулами.

Під час збирання цих трав для використання в медичних цілях найкраще робити це наприкінці літа - на початку осені. Обов'язково збирайте їх далеко від узбіч доріг та інших потенційно забруднених місць. Також важливо переконатися, що в них немає пестицидів і хімічних добрив.

Незалежно від того, які з цих трав ви вирішите використовувати, завжди розумно перед цим проконсультуватися з кваліфікованим медичним працівником. Це особливо актуально, якщо ви вагітні, годуєте грудьми або приймаєте будь-які інші ліки.

Пустирник - дві потужні трави з різним призначенням. Хоча обидві трави можна використовувати за різних захворювань, найкраще вибрати ту, яка найкраще підходить для ваших потреб. Наприклад, собача кропива найкраще підходить для лікування менструального болю, прискореного серцебиття і післяпологового періоду, а мачуха - для лікування захворювань печінки і жовчного міхура, ран і проблем зі шкірою. Як завжди, перш ніж використовувати будь-яку з цих трав у лікувальних цілях, порадьтеся з лікарем.