Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                  

ЗНАТИ ЧИМ ТОПИТИ. ПРО ДРОВА


Параметр теплотворення деревини означає вихід енергії від кожного кубічного метра (обсягу) і кілограма (маси). 

Клен

Клен - універсальний вид дерев. Його деревина прекрасно підходить для виробництва меблів. Порівняно рідко використовується для опалення. Теплотворна здатність 1900 кВт⋅ч / м3 і 4,1 кВт⋅ч / кг.

Береза

Березові дрова часто використовують для каміна, оскільки ці дрова, якщо вони сухі, не утворюють іскор. Полум'я горить з легким блакитним відтінком і має приємний характерний запах. Береза ​​має близько 85% теплотворної здатності бука. За вагою - близько 105%. Недоліком берези є висока поява сажі. Час сушіння: 1,5 року. Теплотворна здатність 1900 кВт⋅час / м3 і 4,3 кВт⋅час / кг

Дуб

Дуже хороша деревина для опалення. Основним її недоліком є ​​труднощі розколювання. У зв'язку з високим вмістом таніну дубові дрова необхідно сушити довше ніж інші види деревини. Для горіння таніну необхідна висока температура, яка досягається тільки тоді, якщо деревина добре висушена. Дубовим дров для горіння необхідно більше кисню, ніж, наприклад, буку. Час сушіння: 2,5 - 3 роки. Теплотворна здатність 2100 кВт⋅час / м3 і 4,2 ​​кВт⋅час / кг.

Вільха

Вільха - листяне дерево з низькою опалювальної цінністю. Її перевагою є низька виділення сажі. Вільха, навіть свіжозрізана, горить відносно добре, але її не рекомендується використовувати для опалення. Час сушіння - 1,5 року. Теплотворна здатність 1500 кВт⋅час / м3 і 4,1 кВт⋅час / кг.

Ясен

Деревина ясена має дуже хорошу опалювальну цінність, подібно дубу та буку. Однак ясеневі колоди важко розколювати, тому ясен не такий популярний в якості матеріалу для опалення. Але завдяки його високій щільності і твердості він вважається шляхетним сортом деревини. Час сушіння: 2 роки. Теплотворна здатність 2100 кВт⋅час / м3 і 4,2 ​​кВт⋅час / кг

Сосна

Як і всі хвойні дерева викликає іскріння при горінні, тому оптимально підходить для спалювання в закритих печах. Деревина модрини легко загорається і легко розколюється, тому вона прекрасно підходить для розпалювання. Сосна, як і всі види м'якої деревини горить дуже швидко і нерівномірно, це пов'язано з низьких щільністю цієї деревини. Теплотворна здатність 1700 кВт⋅час / м3 і 4,4 кВт⋅час / кг.

 

дані взяті з джерела: https://ru.stihl.ua/