Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                   Можливість доставки до вашого району уточнюйте при замовленні

Звіробій

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЗВІРОБІЙ

Трава звіробою - дар природи людству

Звіробій продірявлений, або звіробій продірявлений (Hypericum perforatum), - це рослина з давньою історією використання як природного засобу. Вона росте в багатьох місцях, включно з Північною Америкою, Європою та Азією, на луках, полях і вздовж узбіч доріг. Це квітуча рослина з жовтими пелюстками, а під час подрібнення його листя виділяється червонувато-коричнева олія.

Трава звіробою має різноманітне лікарське застосування. Його використовують для лікування депресії, тривоги та інших психічних розладів, а також для зменшення запалення і зняття болю. Відомо, що він допомагає за ПМС, клімактеричних симптомів і зміцнює імунну систему. Багато людей також використовують його для лікування шкірних захворювань, таких як акне, екзема і псоріаз.

Коли справа доходить до використання трави звіробою, є кілька різних варіантів. З нього можна приготувати настоянку, чай або наносити на шкіру у вигляді олії чи крему. Його також можна приймати у вигляді капсул або таблеток. Важливо проконсультуватися з медичним працівником перед початком вживання будь-якої трави або добавки, оскільки вони можуть взаємодіяти з деякими ліками.

Під час збирання трави звіробою найкраще робити це рано ввечері, коли квітка розкрита й олія перебуває в максимальній концентрації. Квіти слід збирати до того, як вони зів'януть, а листя сушити якомога швидше.

Трава звіробою є ефективним і природним засобом для лікування багатьох захворювань і є даром природи людству. Різноманітні способи його застосування роблять його прекрасним доповненням до будь-якої трав'яної аптечки. Важливо пам'ятати, що перед початком вживання будь-якої трав'яної добавки необхідно проконсультуватися з медичним працівником, щоб переконатися, що трава підходить саме вам.