Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                   Можливість доставки до вашого району уточнюйте при замовленні

Деревій

Деревій - це трава з красивим листям і рясними дрібними білими квітами, яка століттями використовувалася в народній медицині для лікування різних захворювань. Трава родом з Європи, Азії та Північної Америки, росте на луках і пасовищах. У деяких регіонах він вважається бур'яном.

Деревій є потужною лікарською рослиною і широко використовується для лікування різних проблем зі здоров'ям. Він має протизапальні, знеболювальні, в'яжучі, заспокійливі, антисептичні та сечогінні властивості, його часто використовують для зниження температури, зменшення запалення та зупинки кровотечі. Зокрема, деревій використовується для лікування застуди, кашлю, розладів травлення, шкірних захворювань і менструальних спазмів. Його також використовують для зменшення болю при артриті та для загоєння ран.

Деревій можна використовувати в різних формах. Листя і квіти можна використовувати у свіжому або сушеному вигляді, а також заварювати в гарячій воді для приготування чаю. Деревій має гіркуватий смак, тому його часто поєднують з іншими травами для отримання приємнішого смаку. Деревій також можна приймати у вигляді настоянки або подрібнювати в порошок і додавати в капсули.

Деревій зазвичай збирають влітку, коли квіти перебувають у повному цвітінні. Важливо збирати траву в безпечному місці, захищеному від забруднення. Листя і квіти слід вимити, висушити в прохолодному і провітрюваному місці та зберігати в герметичних контейнерах.

Деревій - дивовижна трава, що має безліч цілющих властивостей і традиційних способів застосування. Його можна використовувати для лікування широкого спектра захворювань, його легко знайти і використовувати. Однак важливо зазначити, що деревій може взаємодіяти з деякими ліками, тому перед його застосуванням краще проконсультуватися з кваліфікованим лікарем.