Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                  

СИРІ ДРОВА, ЯК ТОПИТИ

Розпалювання печі сирими дровами дещо відрізняється від звичайного порядку: Підготувати піч як зазвичай. Взяти дрібні прутики і укласти їх ялинкою. Забезпечити доступ повітря - між прутами має бути відстань. Якщо немає прутів або хмизу, можна зробити їх з кори. Поліно очистити, кору перетворити в смужки. Розпалити піч. Закрити заслінку, в'юшки повинна бути відкрита. Через деякий час прути розгоряться і можна підкласти сирі дрова, залишаючи між ними відстань. Для прискорення горіння можна додати папір. Тонкі тріски створюють жар, який допомагає волозі з дров випаровуватися швидше.
Потрібно близько 15 хвилин для вивітрювання чадного газу. Після цього можна відкрити заслінку і дверцята. Дрова класти невеликими порціями для кращого прогорання. Потрібно стежити за рівнем тяги за кольором полум'я. Полум'я має яскравий білий колір і в печі стоїть гул? Треба терміново зменшити тягу. Якщо дим чорний, а полум'я червоне - тягу навпаки треба збільшити. Нормальний колір полум'я золотисто - жовтий, горіння рівне, без тріску і задимлення. Сирі дрова можна «змусити» горіти краще. Є пара перевірених часом методів прискорення процесу: Взяти звичайну велику сіль і посипати їй дрова. Використовувати сіль можна до розпалювання і в процесі.

Вона вбирає вологу, що полегшує розпалювання мокрих дров. Сокирою стесати верхній шар - кору і ще трохи. Дрібно посікти і згодом використовувати як лучину. Всередині дерево набагато суші і розпалити його буде простіше. Очищене поліно розрубати вздовж наскільки можна дрібно. Зробити рідина для розпалювання. Спирт і господарське мило змішати в пропорції 1 до 1 і використовувати спочатку процесу.

 

 

 

https://pechiexpert.ru/syrye-drova-01/